• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Yeni Ürünler

  
 
E-mail Print PDF

 
CP Yem Hakkında

Tarımsal sanayi de, yıllık 16 milyon ton yem üretimiyle dünyanın en büyük yem üreticisi, uluslararası bir kuruluş olan CP Grup, Türkiye’yi tarımsal sanayi alanında etüt etmiş, dinamik ekonomisinden dolayı  uzmanlık alanı olan yem teknolojisi konusunda ülkemize katkı sağlayacağını düşünerek 1986 yılında İnegöl’de ilk yem fabrikasını kurarak “CP Standart Gıda San. Ve Tic. A.Ş“ olarak Türkiye’de  faaliyetlerine başlamıştır.

CP Standart Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, uluslararası teknolojisi ve kalitesiyle gerek yem sektörünün, gerekse piliç eti sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamakta ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde  broiler civciv, kanatlı ve büyükbaş hayvan yemi, piliç eti ve ileri işlenmiş et ürünleri konusunda büyük ölçekli yatırımlarıyla uluslararası bir kuruluş olan CP, Türkiye’de 18 yıldır istikrarlı bir büyüme ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünya standartlarındaki yem kalitesiyle dikkat çeken firma, daha sonraki yıllarda sırasıyla 1989 yılında Turgutlu, 1991 yılında Ankara ve Hendek, 1992 yılında Hayrabolu, 2004 yılında ise Tarsus yem fabrikalarını hizmete açmıştır. 

2005 yılında, 628 bin ton yem üretimi ve % 10 pazar payıyla yem sektöründeki yıllardır süregelen liderliğini koruyan firmanın, 2006 yılı yem üretimi tahmini ise 645 bin tondur.

Veteriner hekim ve ziraat mühendislerinden oluşan 30 kişilik uzman teknik satış ekibiyle yıllardır üreticilere bakım ve besleme konusunda eğitimler veren CP şirketi, ülkemiz hayvancılığının gelişmesine önemli katkılar sağlamaktadır.

 

Galeri

Anketler

Ağva 'da Emlak Fiyatları