PDF Yazdır e-Posta

KILIÇOĞLU, yukarıdaki standartların öngördüğü kalitede üretim yapmakta ve Türkiye inşaat sektöründe öncülükleri ile anılmaktadır. Sektöre ve müşterilerine verdiği önemi yıllar önce aldığı kalite belgeleri ile ispatlamaktadır. İkinci Dünya Savaşı yıllarında daha ülkemizde TSE dahi yokken KILIÇOĞLU Alman DIN normuna göre kiremit üretimi yapmaktaydı. Türkiye' de Türk Standartları Enstitüsü' nün kurulmasıyla firmamız TSE kalite çalışmalarına aktif olarak katılmış ve ülkemizde bu standartı 1982 yılında alarak öncü kuruluş olmuştur. Bu alanda sürekli gelişimi kendine felsefe edinen KILIÇOĞLU, yürürlükte olan mevcut kiremit standartlarına katkıda bulunarak TSE-562 Tip-K standartının geliştirilmesinde öncülük etmiştir. Bu standartı Akdeniz kiremitlerinde uygulayan KILIÇOĞLU, ürününü dünya pazarlarına kalitesi ile kabul ettirmiştir.
     Türkiye' deki kalite çalışmalarının ardından 1992 yılında Almanya' nın MPA LGA standart belgesini alarak Avrupa standartlarına uygun üretim yaptığını bir kez daha kanıtlamıştır. KILIÇOĞLU, ürünlerinde sunduğu kaliteyi üretim süreçlerinde de devam ettirmek için ISO 9002 Kalite Güvence Sistem belgesini 2000 yılında, ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesini 2002 yılında almıştır. 2005 yılında gerçekleştirilen Belge Yenileme sonucunda da ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’nin devamlılığı sağlanmıştır. Şirketimizde amaç müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak ve sürekli iyileşme ile Toplam Kalite Yönetim Sistemini uygulamaktır
     Ayrıca KILIÇOĞLU kiremitleri TS EN 1304 Çatı Kiremitleri Standartı’nın şartlarına uygun olarak, standart ilk çıktığı günden bu yana ürünlerini üretmektedir. Standartın istediği koşulları fazlasıyla karşılamakla birlikte idealin çok üzerindeki ürünleri ile kalite olgusundakiöncülüğünü sürdürmektedir.
     Sektöründe bir ilk olarak; ISO 9002 Kalite Güvence Sistem belgesini ve ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgelerini almasıyla KILIÇOĞLU Türkiye' de hep ilklere imza atmıştır. Kılıçoğlu Kiremit tesisleri sadece Türkiye' de değil, Doğu Avrupa ve komşu ülkeler arasında en modern tesislere sahiptir. Bilgisayar kontrollü kiremit presleri, bilgisayar kontrollü kurutma ve pişirme fırınları, otomatik vagon yükleme, vagon boşaltma üniteleri, forklift yükleyicili sevkiyat ile inşaat sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

 
 

               


                                                 

 

Galeri

İzoçatı
İzoçatı
Baca-Duvar Dibi
Baca-Duvar Dibi
10 Kg Pastalık Un
10 Kg Pastalık Un
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Proje Tasarım Çalışmaları
Proje Tasarım Çalışmaları
İzoçatı
İzoçatı
Sanacryl
Sanacryl
İzoçatı
İzoçatı
Kandıra merkez 100m2-130m2 arası satılık lüx daireler 02167218579
Kandıra merkez 100m2-130m2 arası satılık lüx daireler 02167218579
Baca-Duvar Dibi
Baca-Duvar Dibi

Anketler

Ağva 'da Emlak Fiyatları
 

Döviz Bilgileri

USD Al2.20 YTL
USD Sat14 YTL
EURO Al2.84 YTL
EURO Sat55 YTL

Grafik Hava Durumu